Whatsapp ve İletişim Hattı
+905353394337
+905353394337

Hakkımızda

Dürüst,saygılı,güvenilir ve eğitimli kaptanımız aynı zamanda HATAY'ın TARİHİ ve OTANTİK  mekanlarını, GİZLİ CENNETLERİ görmenizi sağlayacak Rehberiniz..
Avaz BEKLER(Emekli Öğretmen)
 
Emekli öğretmen Avaz Bekler tarafından yönetilen Alo Antakya Taksi işletmesi uzun yıllardır Hatay'da faaliyet göstermektedir
 
Alo Taksi Antakya olarak, güvenli ekip ve konforlu araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en uygun hizmeti vermeye gayret ediyoruz.Şehir içi, şehirler arası 7 gün 24 saat  konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.
 
Araçlarımız klimali ve son modeldir. Araçlarımızda seyahatiniz esnasında tüm güvenlik ve konforunuz sağlanmıştır. Araçlarımızda çalışan tüm sürücülerimiz ticari taksi kullanmak için ön koşul olan SRC Belgesine ve Psikoteknik belgesine sahiptir.Araçlarımızın genişliğide harika bir bağaj kapasitesine sahip olduğunu gösterir.Şehrimizin her noktasına kadar hizmet vermekteyiz. Ayrıca Araçlarımızda şehir dışı hizmetlerimiz de bulunmaktadır.
 
Tüm güzergahlara uçak rezervasyonu hizmetimiz mevcuttur. Şehir dışından gelen tüm misafirlerimize ilimizde kalacakları süre içerisinde havaalanıdan karşılayarak başlayan süreç boyunca otellerine yerleşmeleri Hatay'ın tüm tarihi ve otantik mekanlarını ve eşsiz Hatay mutfağının tadına bakmaları için günün 24 saati onlara hizmet vermekteyiz
 
Anlaşmalı olduğumuz oteller ile iş veya seyahat amacıyla şehrimizde bulunan misafirlerimiz için güvenli bir konaklama imkanı sunmaktayız.
 
Antakya da Tüm Taksi Durakları İle İrtibat Halindeyiz.
 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler...
 
 
Avaz BEKLER (Emekli Öğretmen)